HAKKIMIZDA SAYFASI

Trilyalı Butik Otel

görsel_2607

HAKKIMIZDA

  Trilyalı Butik Otel Mudanya

Osmanlı tarzı, bugünün modern yaşam felsefesi ile birleşti ve Bursa’nın tarihi kasabası Trilye’ de yeniden şekillendi.
Seçkin mimarisi ile ışıldayan Trilyalı Otel, Trilye sahilinde konumlanan muhteşem deniz manzarasına sahip eşsiz bir Osmanlı yalısıdır.
Trilyalı Otel’in bünyesinde 2 adet Suite, 2 adet Deluxe olmak üzere toplam 24 konuk odası bulunmaktadır.
Misafirlere ev ortamının sıcaklığını yaşatan odalarda teknolojik yenilikler konforla, lüks şehir yaşamının gerekleri ise huzur ve kişiye özel hizmet ile buluşuyor.
Kusursuz servis, güleryüzlü hizmet, konfor ve misafirlerin memnuniyeti, kuşkusuz Trilyalı Otel ‘in en öncelikli değerleri arasındadır.

KIZ DENİZİ BALIKÇISI

– Trilyalı Otel’in bir parçası olan Kız Denizi Balıkçısı, Türk ve Dünya Mutfaklarının birçok lezzetini olağanüstü bir manzara eşliğinde seçkin konuklarının beğenisine sunuyor.
– Masmavi bir denizi selamlarcasına hem gün doğumunun hem gün batımının adeta üzerine titrediği Kız Denizi Balıkçısı’nda yapacağınız enfes kahvaltının keyfini unutamayacaksınız.
– Güneşin batışını izlerken yudumlayacağınız bir kadeh şarap yada dalga sesleri eşliğinde zevkine varacağınız bir fincan cappuccino, seçiminiz her ne olursa olsun Kız Denizi Balıkçısı’nda güzel bir atmosfer ve kaliteli bir servis ile ağırlanmanız amaçlanıyor.

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes