ULAŞIM SAYFASI

Trilyalı Butik Otel

kiz-denizir28
kiz-deniziDSC_3099

ULAŞIM

İSTANBUL – BURSA
Bursa – Yenikapı veya Bursa – Kadıköy – Kabataş deniz otobüsü saatlerinden size uygun olanı şeçebilirsiniz. www.ido.com.tr (0212 444 44 36 )
Güzelyalı iskelesinde indikten sonra taksiye binebilir (14 km) veya minibüs kullanarak Mudanya aktarması yapabilir, buradan da Bursa-Zeytinbağı tarifeli minibüsleriyle (0224 563 2713) Trilye`ye ulaşabilirsiniz.
Mudanya – Trilye arası zeytinlikler ve harika manzaralar ile dolu 12 km`lik bir yol olup, 15 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.
Karayolu ile İstanbul Tirilye Arası Mesafe 250 Km`dir.
YALOVA – TRİLYE 110 KM
Pendik – Yalova feribotunu kullanarak Gemlik üzerinden gelebilirsiniz. Otomobille gelen misafirlerimiz Engürücük sapağından girerek Kurşunlu, Güzelyalı, Mudanya üzerinden Trilye`ye ulaşabilirler. Ayrıca Trilye`den güneye giden ve nefis manzaralar sunan bir karayolu sizi İzmir yoluna bağlamaktadır.
Bursa`dan Mudanya`ya ulaştıktan sonra 12 kilometre sahilden batı tarafında devam ederek ulaşabilirsiniz. Özellikle Mudanya`dan sonra izleyeceğiniz güzergah çok keyifli. Sağlı sollu zeytin bahçeleri ve deniz her daim görüş alanınızda. Mudanya merkezden sizi yönlendircek tabelalar mevcut. Ama unutmayın Tirilye`nin şu anki resmi adı Zeytinbağı.
• Bursa Tirilye arası yaklaşık 41 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 50 dakika kadar sürmektedir.
• Mudanya Tirilye arası yaklaşık 12 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 15 dakika kadar sürmektedir.
MUDANYA`DAN TİRİLYE`YE NASIL GİDİLİR?
Mudanya`ya girdikten sonra girdiğiniz istikamet yönünde hiç sapmadan devam ediyorsunuz. Mudanya merkeze geldiğinizde sağ tarafta iskelenin kaldığı bir kavşak bulunuyor. Bu kavşaktan yine düz devam ediliyor. Kavşaktan yaklaşık 700-800 metre sonra sol tarafınızda Akbank kaldığında yol tam karşınızda Y şeklinde ikiye ayrılıyor. Burada sahil tarafına değil sol karşıya devam ediyorsunuz. Zaten tam da burada bir yön tabelası var. Zeytinbağı yönünü gösteren. Bu arada Zeytinbağı Tirilye`nin resmi adı.
Bu istikamette yaklaşık 1-1,5 kilometre düz devam ettiğinizde solda Erol Balık`ı geçip karşınıza Mudanya Balık çıktığında yol sizi sola yönlendirecek.
Yokuşun bitiminde Yıldıztepe`ye ulaşmış olacaksınız. Buradan sonra takribi 10 kilometre yolunuz kalıyor. Yapmanız gereken sadece yolu takip etmek. Önce Kumyaka köyünden geçeceksiniz. Sonra yine yolu direkt olarak takip ettiğinizde takribi 5-10 dakikaka sonra Tirilye`ye varmış olursunuz.
ULUDAĞ – TİRİLYE ULAŞIMI
Karayolu ile 80,4 km – yaklaşık 1 saat 55 dakika sürmektedir.
HALK OTOBÜSLERİ İLE TİRİLYE`YE ULAŞIM
Zeytinbağı`na (Trilye) gitmek istiyorsanız, Bursa Organize Sanayi Bursa Ray 1050 Konutlar İstasyonu ile Mudanya, Kumyaka, Zeytinbağı güzergahında tarifeli seferler yapan Öz Zeytinbağı Taşıyıcılar Kooperatifi`nin otobüsleri ile yolculuk yapabilirsiniz.
Tarifeler mevsimlik olarak değişebilmektedir. Seferler hakkında ayrıntılı bilgi için Öz Zeytinbağı Taşıyıcılar Kooperatifi`nin 0224 563 27 13 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes